2070 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 maj 2020 -
2357 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2017 -
8101 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 17 oktober 2016
7757 Litografi
Eric Hallström (1893-1946), tillskriven, 40x53
Såld: 250 kr
Såldes den 1 december 2014 -
1086 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 8 oktober 2012 -
2471 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2009
7621 Färglitografi
Eric Hallström, onumrerad, 30x42
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2005